Mimi Maura | Dias De Sol Special Dub Version | 2011

Setlist

1]Adios A los Tiempos
2]Cancion A Nereida
3]Todos Los Dias De sol
4]Quemapuentes
5]Hacia La Eternidad
6]De Regreso A Loiza
7]Sister Don’t You Go
8]Reina Del Cementerio
9]Olas Y Arena
10]Amor
11]Hacia La Eternidub
12]Reina Del Dub
13]Quemadub [Loto Azul Version]
14]Neiradub
15]Adios A Los Dubs
16]Hacia La Eternidad [Poncho Mix]

4 comments

 1. Melvina - 21 January, 2017 4:11 am

  on I need to admit that this can be a single wonderful insight. It surely gives a company the oprpitunoty to get in around the ground floor and really take part in creating something special and tailored to their needs.

 2. bau kredit vergleich - 8 February, 2017 4:15 pm

  Domnívám se, že správná je teze Jana Petrova, že NS byl nadšen, že to může podle něčeho jasně napsaného písknout.Pokud jde o argumentaci, domnívám se, že NS používá klasickou argumentační techniku "čím je to spornější, tím kategoričtěji to tvrď a tím míň to rozváděj". Všimněte si, kolik prostoru věnuje NS v odůvodnění zpravidla jasným a nesporným otázkám typu podle které verze OSŘ pojedeme či že zástavní právo je akcesorické ve srovnání s právním jádrem problému.

 3. online kredit arbeitslos geld ägypten - 12 February, 2017 5:30 pm

  I do trust all of the ideas you’ve offered to your post. They’re very convincing and can certainly work. Still, the posts are too short for novices. May just you please extend them a bit from subsequent time? Thanks for the post.

 4. farmers service - 17 March, 2017 11:05 am

  Have watched the e-樂 performance – good show and excellent co-ordination of your songs and piano (by Mr Goh)! Hope that you would upload the video into this blog and facebook so everyone can appreciate the performance!

Have your say